Your browser does not support JavaScript!|مرورگر شما از جاوا پشتیبانی نمی‌کند

راهنمای ارسال آگهی

هنرمند گرامی؛

از اینکه وب سایت استودیولند را جهت درج رایگان آگهی لوازم و تجهیزات صدابرداری و استودیویی خود، انتخاب نموده‌اید از شما سپاسگزاریم.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از ثبت آگهی، حتما  شرایط ثبت آگهی در استودیولند و قوانین ثبت آگهی در استودیولند را مطالعه فرمایید.

جهت ارسال آگهی در وب سایت استودیولند طبق مراحل زیر اقدام نمایید:

 

✏️مرحله اول: ورود به صفحه ارسال آگهی

ابتدا با کلیک بر روی دکمه بنفش رنگ واقع در قسمت بالا - سمت چپ تمام صفحات وب سایت با عنوان "ثبت آگهی رایگان" وارد صفحه ارسال آگهی شوید.

(توجه داشته باشید که ارسال آگهی فقط برای اعضای سایت امکانپذیر است. لطفا ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید و اگر هنوز عضو سایت نشده اید، از طریق لینک عضویت اقدام نمایید).

 

 

✏️مرحله دوم: انتخاب دسته بندی

سپس دسته بندی مورد نظر خود را بر اساس نوع کالای مورد آگهی انتخاب نمایید. در صورتی که دسته بندی مورد نظر شما وجود ندارد از طریق صفحه تماس با ما به کارشناسان ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت اضافه گردد.

 

 

پس از آن انتخاب دسته بندی اصلی، زیر دسته مورد نظر خود را نیز انتخاب نمایید.

 

 

 

✏️مرحله سوم: تکمیل اطلاعات آگهی

عنوان مورد نظر خود را با درنظر گرفتن شرایط و قوانین وارد نمایید. بهتر است نام کالا همراه با برند و مدل آن را وارد نمایید. مثلا: کارت صدا M-Audio FastTrack Pro

در بخش توضیحات میبایست شرایط کالا را به طور کامل شرح دهید. این بخش تاثیر زیادی در بازدیدکننده آگهی شما دارد و می‌تواند منجر به انتخاب کالا و خرید آن توسط بازدید کننده شود.

پس از آن قیمت را به تومان وارد نمایید.

⚠️نکته 1: شماره موبایل، شماره تلفن ثابت و آدرس ایمیل بر اساس اطلاعات وارد شده توسط شما در زمان ثبت نام، در قسمت مربوطه نمایش داده می‌شود و قابل تغییر نیست.

⚠️نکته 2: برخی از دسته بندی‌ها شامل فیلدهای اختصاصی مربوط به خود هستند که بر اساس نوع کالاهای دسته بندی مورد نظر، متفاوت اند.

 

 

 

✏️مرحله چهارم: افزودن تصویر

با توجه به بررسی‌های به عمل آمده، آگهی‌هایی که دارای تصویر مناسب هستند، نسبت به آگهی‌های بدون تصویر، ۵ برابر بازدیدکننده‌ی بیشتری دارند؛ بنابراین پیشنهاد می‌شود آگهی خود را همراه با عکس ارسال نمایید. شما می‌توانید حداکثر 4 تصویر برای آگهی خود ارسال نمایید. بهترین ابعاد برای تصاویر 640 در 480 پیکسل است.

در ادامه استان و شهر خود را انتخاب نمایید.

⚠️نکته: در صورتی که استان و شهر خود را در حساب کاربری وارد نمایید، در زمان ارسال آگهی نیازی به انتخاب مجدد آن ندارید.

 

 

 

پس از انجام مراحل فوق و تکمیل اطلاعات آگهی، تیک مربوط به پذیرش شرایط و قوانین را انتخاب کرده و پس از آن  کلید ثبت آگهی را در پایین صفحه بفشارید.

 

 

سپس آگهی شما وارد فرآیند تایید و انتشار می‌شود. تمامی مراحل تایید یا رد آگهی به ایمیل وارد شده در زمان ثبت نام ارسال می‌گردد.

 

✔️پس از تایید و انتشار آگهی، در هر لحظه می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری > آگهی‌های من لیست آگهی‌های خود را مشاهده نموده، و از آخرین وضعیت آن مطلع شوید. همچنین می‌توانید با استفاده از گزینه ارتقا آگهی، نسبت به ویژه کردن، نردبان کردن، برجسته(فوری) کردن یا تمدید آگهی خود اقدام نمایید.